Pred pár týždňami sa do mojich rúk dostal najnovší prírastok do rodiny KeepCup – pohárik Brew. Dostala som ho do daru ako čestný testovač a tejto úlohy som sa chopila, ako najlepšie som vedela.

keepcup1

Prvá kontrola kvality nastala hneď po jeho rozbalení.

keepcup2

Na úvod musím spomenúť, že táto veselá rodinka farebných pohárikov je súčasťou môjho života už vyše roka, avšak v podobe prvej generácie celo plastových pohárikov a nedám na ňu dopustiť, keďže moje hobby – divadelný šerm a historický tanec si vyžadujú časté celodenné cestovanie a skoré ranné vstávanie – vďaka KeepCup som mohla mať životodarný mok stále pri sebe aj v najťažších chvíľach. Keďže sa často, rýchlo a hromadne premiestňujeme pár krát sa stalo, že sa pohárik prevrhol a pár kvapiek pokropilo auto môjho šéfa (ups).

Keďže okrem kávy zbožňujem aj čaje, plast sa napriek svojej hladkej povrchovej úprave nedal dokonale vyčistiť a po niekoľkých mesiacoch pitia kávy, čaj z plastového KeepCupu nebol tým čím býval. Zanedbateľné nedostatky v porovnaní s jeho obrovským prínosom.

keepcup3

Ale na trh prichádza sklenená forma a ja som bola poverená na jej testovanie. Nasledovalo podrobenie tvrdým a neľútostným skúškam. Desiata do práce…

keepcup5

…vystúpenia krížom krážom po Slovensku…

keepcup8

… a výsledok celého môjho testovania je taký, že dnes držím v rukách pohárik KeepCup Brew, kde austrálski výrobcovia vychytali všetky drobné nedokonalosti jeho plastových súrodencov.

keepcup11

KeepCup Brew je sklenený, no napriek tomu odolný. Prežije aj malý stret s podlahou. Tento fakt však so sebou prináša jednoduché a dokonalé čistenie bez pozostatkov pachu či farieb. Takže si okrem rozmanitých farieb nápojov môžete vychutnávať zas a znova ich čistú a ničím nerušenú chuť. Žiadna káva s príchuťou ovocného čaju.

keepcup10

Tento nový spoločník má zdokonalený vrchnáčik, ktorý neporovnateľne lepšie tesní, i keď stále nie je úplne nepremokavý. Má väčší otvor na pitie, z ktorého sa pije pohodlne a bezpečne, i keď cestujete po slovenských cestách (rozumej jama, kam oko dovidí; pozn. autora: bezpečnosť pitia v závislosti od schopností a zručností pijúceho).

keepcup12

Tak Vám, milí priatelia, odporúčam tento ekologický a štýlový nosič vašich obľúbených nápojov na všetkých vašich cestách, potulkách a dobrodružstvách. Nech vám spríjemní spolu s vaším obľúbeným nápojom prácu, cestovanie či zábavu.

keepcup13

Bližšie informácie o KeepCup: mojpoharik.sk

Kde si ho môžete zakúpiť: mabets

A krátke video na vzhliadnutie:

Uložiť